Ostatni raz z Europy

Będę pisać, ale nie tak często bo na tym właśnie polega  cud  mniej cywilizowanego świata, że paradoksalnie nie daje nam poczucia uwięzienia.
Jestem już w przeddzień wyjazdu i bardzo się cieszę! choć swoją wyprawę zorganizowałam dość szybko to jednak wydaje się, że minęły już wieki od kiedy odeszłam z pracy, toczyłam parotygodniową korespondencję po francusku(!)z Ambasadą we Francji w sprawie wizy, po czym zaczęłam przygotowania do wyjazdu do UK, a następnie już tu przyjęłam wszelkie szczepienia, poszukiwałam "najlepszych" tabletek anty-malarycznych oraz robiłam codzienne zakupy dziwnych przyborów wolontariusza.

Różne przygody po drodze, nie zmieniły faktu, że dziś jestem w końcu  gotowa! Piszę w końcu  bo tak prawdę mówiąc to nie ostatni miesiąc zajęło mi żeby wyjechać ale ostatnie półtora roku, od kiedy stamtąd wróciłam...

Od początku wiedziałam, że każdy dzień przybliża mnie do tego, w którym w końcu znów zaczerpnę Malagaskiego powietrza wysiadając z samolotu krzyknę sobie w duchu Good Morning Madagascar, I am back :)

Od tego nie da się uciec i mówię to bo nie to, że może waham się czy jechać, hahaha ale dlatego, że jestem głęboko przekonana, że wypełniam część swojego przeznaczenia.

Sprawia mi ogromną radość myśl, że już za chwilę zobaczę swoich małych malgaskich przyjaciół, że będę przechadzać się tymi samymi ścieżkami i wiem, że wszystko będzie wyglądać tak samo.. Bo cóż by miało się zmienić w przeciągu dwóch lat, skoro nie zmieniło się przez ostatnie 50....

Wczoraj babcia pytała mnie przez telefon czy będę tęsknić ... a ja cieszę się, że w końcu przestanę tęsknić!

Będę pisać, ale nie tak często bo na tym właśnie polega  cud  mniej cywilizowanego świata, że paradoksalnie nie daje nam poczucia uwięzienia.

Kochana Rodzinko, Przyjaciele i Znajomi nie martwcie się o mnie! będę Wam tu dawać znać o swoich poczynaniach...

..... i znacie mnie, nie zginę tam! a im dłużej nie będziemy się widzieć tym bardziej się za sobą stęsknimy!

pozdrawiam,  Kasia

P.S. Niezmiennie polecam Wam również śledzenie profilu fundacji na FB, tam będziemy zdawać relację z naszej pracy na miejscu.

Osoby, które chcą śledzić działalność Kasi zapraszamy na blog


Autor wpisu*:
2 x 9 (mnożenie)
wynik podziel przez 6 i dodaj 0.5 =